Fiyatlarımız

ZİRVE PAINTBALL FİYAT TARİFESİ  REZARVASYON İÇİN TIKLA    0506 542 28 19   Oyun için gerekli olan Hakemlik hizmeti ve Tüm techizat  (silah, tüp, termal maske, kamuflaj, Koruma Yeleği, bere ve eldiven) Tarafımızca sağlanmaktadır.Ayakkabı,bere ve eldiven

Laser Tag (Lazer Game)

SINIRSIZ MERMİ- SINIRSIZ EĞLENCE SADECE 40 TL

Ekipman ve Malzemeler

Oyun esnasında kullandığımız olmazsa olmaz ekipmanlar vardır. Bunların bazıları oyunu eksiksiz bir şekilde oynayıp keyif almamızı sağlar, bazıları da güvenliğimiz için son derece önemlidir.

Güvenlik ve Kurallar

Paintball Güvenlik Kuralları:

Beşiktaşlı Futbolcular Zirve'de

Beşiktaşlı Futbolcular; Hugo Almeida, Fabian Ernst, Roberto Hilbert, Ersan Gülüm, Mehmet Akyüz, Tanju Kayhan, İsmail Köybaşı, Burak Kaplan, Atınç Nukan, Ekrem Dağ ve Muhammed Demirci ile teknik ekip, iki takım

Videolar

Senaryo Sahamız:

Zirve Paintball

KARDA PAINTBALL 2015

istanbul'da kar yağdı zirve paintball da süper maç.

istanbul'da kar yağdı zirve paintball da süper maç.

Ulaşım ve Kroki

zirvepaintball@gmail.com

Paintball Genel Bilgi

  Paintball Nedir? Paintball çok yeni bir spor olmasına rağmen tüm dünya ile beraber Türkiye’de de son 10 yılda yükselen bir ivme ile çıkışını sürdürmekte olan bir spordur. Genel olarak takım çalışmasına, koordinasyona, hızlı düşünme

Zevkli Bir Paintball İçin:

Zevkli ve sağlıklı bir paintball için bilinmesi gerekenler:

Fiyatlarımız Laser Tag (Lazer Game) Ekipman ve Malzemeler Güvenlik ve Kurallar Beşiktaşlı Futbolcular Zirve'de Videolar Zirve Paintball istanbul'da kar yağdı zirve paintball da süper maç. Ulaşım ve Kroki Paintball Genel Bilgi Zirve Paintball Zevkli Bir Paintball İçin:
Array Yazdır Array  e-Posta

ZİRVE PAINTBALL FİYAT TARİFESİ

 REZARVASYON İÇİN TIKLA 

 

0506 542 28 19

 
Oyun için gerekli olan Hakemlik hizmeti ve Tüm techizat  (silah, tüp, termal maske, kamuflaj, Koruma Yeleği, bere ve eldiven) Tarafımızca sağlanmaktadır.Ayakkabı,bere ve eldiven isteğe bağlı kullanılmayabilir. (eldiven, bere ve ayakkabı getirirebilirsiniz)
Not: Yedek ayakkabı getirmeyenler için herkesin kullanımına sunulan çizme ve ayakkabılar mevcuttur. (ayakkabıları kullanmak için yedek çorap getirilmeli)

Tüm teçhizat + 100 Boya mermi ile oyuna giriş    40 TL 

 

GECE maçları +    10 TL   

 

Extra alınan her 50 Boya mermi  10 TL 

 

Oyun yaklaşık 1 saat sürmettedir. (1 saat oyun, 30 dk hazırlık)

Toplam 1,5 saat)

Sahamıza gelmeden önce rezervasyon yaptırmalı ve takımları oluşturmalısınız.

İki sahamız mevcutur. 4+4 (8 kişilik katılımlı) ve  5+5 (10 kişilik katılımlı) organizasyonlarda 2. sahamız kullanılmaktadır. 5+5 (10 kişilk),  6+6 (12 kişilik) ...... 12+12 (24 kişilik) katılımlı organizasyonlarda 1. sahamızı kullandırmaktayız. 2. Sahamızın boyutları 1. Sahamızdan daha küçüktür ve akşam maçlarında aydınlatmalı olarak 2. Sahamız kullanılmaktadır.

Oyun ile alakalı tüm güvenlik kuralları, techizat kullanımı ve kurallar ile alakalı hakem arkadaşlarımız gerekli bilgi ve eğitimi katılımcılara vereceklerdir.

Hakemlerimiz, oyun boyunca oyuncular ile sahada bulunarak gerek oyun kurallarının uygulanmasında ve gerekse güvenlik kurallarının uygulanmasında oyuncu arkadaşlara yardımcı olacaktır.

Oyun esnasında ihtiyaç duyulabilecek yedek silah, yedek boya kapsülleri ve yedek CO2 tüpleri hakemimizin yanında bulunur ve  ihtiyaç halinde tedarik edilebilir.                                                                  

Yemekli organizasyonlarınız için ; malzemeyi kendiniz getirerek piknik masalarını kullanabilirsiniz. Tesis içinde kafeterya, et mangal lokantası ve balık köfte lokantası vardır. Not: Kafeterya ve lokantalarla herhangi bir ortaklığımız yoktur. Zirve Paintball Müşterilerine indirim uygulamaktadırlar.

 

 REZARVASYON İÇİN TIKLA 

 

0506 542 28 19

 

     

Zirve Paintball Ümraniye Tepeüstü’nde TRABZON PARK Tesisleri   içerisindedir. Mesire alanı 500 Dönümlük orman arazisi olup, 1. sahamız yaklaşık 4,5 - 5 dönüm, 2. sahamız yaklaşık 2,5 dönüm içinde kurulu senaryo sahalarıdır.

Tesis ve sahamız ile alakalı ön görüyü internet sitemizden ve facebook sayfamızdan elde edebilirsiniz.

http://www.facebook.com/zirvepaintball?ref=tn_tnmn  www.zirvepaintball.com  

Diğer bir Facebook sayfamız: zirve zirvepaintball

Not: Rezervasyon ile alakalı Lütfen telefon ediniz. 

        H.Sonu Organizasyon rezervasyonları için lütfen erken arayınız.

        H.İçi Organizasyonlarınız için 1-2 gün evvel aramanız yeterli olur.

Gelirken yanınızda yedek atlet ve yedek bir spor ayakkabı ile gelmenizi tavsiye ederiz.

e-mail:  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Son Güncelleme ( Pazar, 26 Temmuz 2020 23:26 )