Laser Tag (Lazer Game)

SINIRSIZ MERMİ- SINIRSIZ EĞLENCE SADECE 40 TL

Ekipman ve Malzemeler

Oyun esnasında kullandığımız olmazsa olmaz ekipmanlar vardır. Bunların bazıları oyunu eksiksiz bir şekilde oynayıp keyif almamızı sağlar, bazıları da güvenliğimiz için son derece önemlidir.

Güvenlik ve Kurallar

Paintball Güvenlik Kuralları:

Beşiktaşlı Futbolcular Zirve'de

Beşiktaşlı Futbolcular; Hugo Almeida, Fabian Ernst, Roberto Hilbert, Ersan Gülüm, Mehmet Akyüz, Tanju Kayhan, İsmail Köybaşı, Burak Kaplan, Atınç Nukan, Ekrem Dağ ve Muhammed Demirci ile teknik ekip, iki takım

Ulaşım ve Kroki

zirvepaintball@gmail.com

Paintball Genel Bilgi

  Paintball Nedir? Paintball çok yeni bir spor olmasına rağmen tüm dünya ile beraber Türkiye’de de son 10 yılda yükselen bir ivme ile çıkışını sürdürmekte olan bir spordur. Genel olarak takım çalışmasına, koordinasyona, hızlı düşünme

Zevkli Bir Paintball İçin:

Zevkli ve sağlıklı bir paintball için bilinmesi gerekenler:

İletişim

ZİRVE PAİNTBALL İSTANBUL ÜMRANİYE TRABZON PARK TESİSLERİ Not; Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri Karşısı REZERVASYON İÇİN TIKLA  0506 542 28 19  

Laser Tag (Lazer Game)

 LASER TAG       REZARVASYON İÇİN TIKLA    0506 542 28 19  1 SAAT  OYUN      30 DK HAZIRLIK         50 TL   SINIRSIZ MERMİ   + TAM EKİPMAN (YELEK-KAFABANDI-SİLAH-TELSİZ-KAMUFLAJ)   GECE maçları +    10 TL    TAŞINABİLİR SİSTEMİMİZ İLE  BİZ GELELİM   OTOPARK - OFİS

Laser Tag (Lazer Game)

 LASER TAG       REZARVASYON İÇİN TIKLA    0506 542 28 19  1 SAAT  OYUN      30 DK HAZIRLIK         50 TL   SINIRSIZ MERMİ   + TAM EKİPMAN (YELEK-KAFABANDI-SİLAH-TELSİZ-KAMUFLAJ)   GECE maçları +    10 TL    TAŞINABİLİR SİSTEMİMİZ İLE  BİZ GELELİM   OTOPARK - OFİS

Laser Tag (Lazer Game) Ekipman ve Malzemeler Güvenlik ve Kurallar Beşiktaşlı Futbolcular Zirve'de Ulaşım ve Kroki Paintball Genel Bilgi Zevkli Bir Paintball İçin: İletişim Laser Tag (Lazer Game) Laser Tag (Lazer Game)

Trabzon Park Zirve Counter Lazer Instagram

Instagram Sayfamız
https://www.instagram.com/zirvepaintball/?hl=tr
Airsoft

AİRSOFT

 

 1 SAAT  OYUN      30 DK HAZIRLIK         50TL

    200 BB (BONCUK - 1 Şarjör )   

 Ekstra Şarjör BB    10TL  

 

TAM EKİPMAN ( YELEK - KORUYUCU GÖZLÜK / AĞIZLIK -  SİLAH-TELSİZ-KAMUFLAJ )

 

GECE maçları + 10 TL (Işıklandırma VE Gece hizmeti)

                                 

Airsoft Nedir?
Karşılıklı takımların elektrikli, gazlı veya yayla çalışan; birbirleriyle 6mm çaplı değişik ağırlıklardaki BB mermilerle        savaştıkları bir açık hava sporudur. 
Size sunduğumuz Replika MP5 Airsoft oyuncağı , mekanizmaları ve hatta bazılarının sahra sökümleri tüm detaylarıyla      gerçeği ile birebir aynıdır. Oyuncunun replika kalitesi, kıyafeti, telsiz kullanmadaki ustalığı ve askeri taktikleri                        uygulamadaki becerisi; bu oyundaki başarısını ve oyunda hayatta kalmasını sağlayan en önemli etkendir. 
Airsoft silahları oyuncaktır ve kesinlikle barut veya gerçek mühimmat kullanmaz. Gerçek mühimmat kullanmak için           modifiye edilemez. Herhangi bir insanı mühimmatı ile ağır bir şekilde yaralayamaz veya öldüremez.
Airsoft Nasıl Oynanır?
 
  
Oyun öncesinde takımlar oluşturulur ve Airsoft oyun sahası tanıtılır.Daha sonra güvenlik brifingleri verilerek , ekipman         kontrolleri yapılır. Takımlara güvenli bölgeler gösterilir ve kurallar anlatılır.Oyun sırasında vurulan oyuncu vurulduğunu      belirtmek ve tekrar vurulmamak için yeleğinde bulunan butona basılı tutar.Butona basılı tutulduğu zaman yelekten kırmızı            ikaz ışığı çıkar.Kırmızı ışık yayan oyuncumuza ateş etmek yasaktır.Vurulan oyuncu başlangıç noktasına gider ve oyuna       tekrar dahil olur. Heyecan dolu bu Airsoft oyununa herkesi bekliyoruz.
 
KURALLAR

AIRSOFT KURALLARI, KEYIFLI BIR GÜNÜ, GÜVENLI BIR ŞEKILDE YAŞAMANIZ İÇİN KONULMUŞTUR.

Gözlük ve ızgara ağız koruyucu her ne sebeple olun oyun alanında çıkarılmaz.

10 metreden yakından atış yapmak yasaktır. Bu durumda "BANG" şeklinde bağırılır.

Vurulan oyuncu yüksek sesle "HİT" şeklinde bağırmak zorundadır.

Vurulan oyuncu yeleğinde bulunan butona basılı tutarak böylece önceden belirlenen "GÜVENLI ALAN - SAFE ZONE"a vurulmadan gidebilir.

Yeleğinden Kırmızı ikaz ışığı çıkan oyunculara ateş etmek yasaktır.

Vurulan oyuncu telsizden DÜŞMAN POZİSYONU ile ilgili bilgi / kopya vermesi YASAKTIR.

Vurulmuş oyuncunun herhangi bir yere atış yapması yasaktır.

Bölgesel kurallara bağlı olmakla birlikte esasen, mermisi biten ya da problem yaşayan asker, ölmüş askerin mühimmat                ya da silahından faydalanabilir.

Safe Zone - Güvenli alan etrafında, yakınına konuşlanmak, pusuya yatmak; ya da vurulmuş oyuncuların arasına                  saklanmak yasaktır.

Oyun sırasında hırs yapmamak; kavgaya neden olacak polemik ya da tartışmaya ortam yaratmamak esastır. Bu bir                  takım sporudur.

Görmediğiniz alana veya yöne doğru koşmayınız / Atlamayınız.